л
Xbox Game Pass obohatí v dubnu řada zajímavých her

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Xbox Game Pass obohatí v dubnu řada zajímavých her


Xbox Game Pass obohatí v dubnu řada zajímavých her

Xbox Game Pass znovu rozšiřuje svůj katalog, přinášející mix akčních her, adventur a sportovních simulátorů. Na co se tedy můžeme těšit v dubnu?


Johny
3.04.2024
5
1488

Novinky

Jak už bývá zvykem každý měsíc, i v dubnu si pro nás Microsoft připravil řadu novinek, které obohatí jejich populární předplatné Game Pass.

Game Pass hry na duben

První hrou, kterou si již řada z vás může stáhnout je Superhot: Mind Control Delete, která se vrací opět do Game Passu.

Již dnes, 3. dubna přibude do předplatného LEGO 2K Drive, což je obrovské LEGO dobrodružství v otevřeném světě. Následuje Lil Gator Game (4. dubna), kde se hráči vydají na roztomilé dobrodružství v kůži malého aligátora. 

EA Sports PGA Tour, zahrnutý v EA Play, přinese 4. dubna na Game Pass golfovou simulaci s novými kurzy a výzvami. Kona, adventura s detektivním příběhem v zasněženém prostředí, se vrací do knihovny 9. dubna, stejně jako Botany Manor, kde hráči objevují tajemství starobylého botanického sídla.

Dne 11.dubna dorazí Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, kde se ocitnete v kůži Lary Croft, zahrnující všechny DLC a bonusový obsah. V polovině dubna pak přichází Harold Halibut, ručně vyrobená hra plná přátelství a objevování ve světě podvodního města.

Nesmíme zapomenout na Manor Lords, který dorazí koncem měsíce (26. dubna) a bude součástí předplatného Game Pass. Další hry, které dorazí tento měsíc, naleznete v přiloženém videu ZDE.

Co říkáte na výše zmíněný seznam dubnových her? Dejte nám vědět.

Uploaded Image


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku