л
Nová éra ve hře Diablo IV aneb přípravy na Season 4

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Nová éra ve hře Diablo IV aneb přípravy na Season 4


Nová éra ve hře Diablo IV aneb přípravy na Season 4

Od 2. do 9. dubna mohou hráči na PC prostřednictvím Battle.net prvně otestovat nadcházející změny a novinky pro Season 4.


Johny
5.04.2024
1
1542

Novinky

Diablo IV přichází s klíčovými inovacemi v nadcházejícím Public Test Realm (PTR) pro Season 4, spouštěným od 2. do 9. dubna. Testovací režim, dostupný pro hráče s Battle.net účtem, nabízí první pohled na plánované změny a novinky, které ovlivní herní svět Sanctuary.

Změny před Season 4 ve hře Diablo IV

Ve středu pozornosti nové sezóny stojí přepracování systému předmětů ve hře. Vývojáři se zaměřili na kvalitu nad kvantitou, redukovali počet affixů na Legendary a Rare předmětech a zavedli nové, výkonnější affixy. To vede k větší relevantnosti a zároveň z většího uspokojení z herního vybavení. 

PTR také představuje zásadní změny v eventu Helltide, která nyní přináší nový systém hrozby a vylepšené mechaniky. Hráči budou muset čelit intenzivnějším přepadům a monstrózním soupeřům, což vyvrcholí příchodem mocných nepřátel samotného pekla.

V PTR bude k dispozici také nový obsah, včetně The Pit of Artificers, což je nová výzva, kde hráči mohou sbírat materiály pro vylepšení svého vybavení. Po vstupu do World Tier IV dostanete za úkol dokončit Nightmare dungeon Tier 46. Po jeho splnění začnete shromažďovat Runeshards. Shromáždění dostatečného množství těchto shardů vám umožní aktivovat Obelisk v Cerrigaru, který vás teleportuje do The Pit of Artificers. Vaším úkolem bude zabít dostatek monster, než uplyne 10minutový časový limit. Smrt hráče odebere čas z limitu – první úmrtí 30 sekund, druhé 60 sekund a třetí a další úmrtí každé 90 sekund. Dosáhnete-li potřebného počtu zabité monstra, objeví se portál do arény s bossem. 

Porazíte-li bosse před vypršením časového limitu, získáte materiály pro Masterworking a odemknete další úroveň. Seznam hlavních bossů v Diablo IV se rozšíří také o nové nepřátele, včetně Echo of Andariel.

Třetí sezóna pod názvem Season of Construct uzavře svou kapitolu 14. května. Blizzard zatím neodhalil podrobnosti o názvu či tematice čtvrté sezóny. S nejvyšší pravděpodobností se to dozvíme ale ještě v tomto měsíci.

Co se týká samotného PTR, testování od začátku nabízí hráčům možnost okamžitého zvýšení úrovně postavy na 100. To vše je doprovázeno zdvojnásobením šance na získání Legendary předmětů a dalšími vylepšeními.

Jak se těšíte na Season IV? Baví vás Diablo IV? Dejte nám vědět. Neváhejte se podívat také na video níže, ať víte, co vás v tomto měsíci ještě čeká za herní nášup.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku