л
Odhalení Call of Duty: Black Ops Gulf War proběhne na Xbox Showcase

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Odhalení Call of Duty: Black Ops Gulf War proběhne na Xbox Showcase


Odhalení Call of Duty: Black Ops Gulf War proběhne na Xbox Showcase

Nový díl série Call of Duty, Black Ops Gulf War, bude kompletně představen na letošním Xbox Showcase.


Johny
8.04.2024
0
774

Novinky

V posledních dnech se na internetu objevilo mnoho spekulací ohledně Xbox Showcase a nyní Tom Warren ze zpravodajského portálu The Verge uvádí, že letošní titul Call of Duty, Black Ops Gulf War, bude součástí prezentace na Xbox Showcase.

Nový díl Call of Duty kompletně představen na Xbox Showcase

Server The Verge a Insider Gaming uvádějí, že odhalení hry Black Ops Gulf War se očekává před konáním Summer Games Fest. Představení by mělo přijít před tradičním červnovým festivalem, což naznačuje, že se vydavatelé rozhodli pro tradičnější přístup k odhalení hry.

Na Xbox Showcase, který se bude konat v rámci Summer Games Fest, se očekává detailní představení hry, včetně prohlídky některé z misí kampaně. Informace o multiplayerové části hry by měly být zveřejněny v srpnu, zatímco detaily o zombie režimu by měly následovat krátce poté. Vydání hry je plánováno na říjen letošního roku.

Podle portálu Insider Gaming bude nový díl Call of Duty obsahovat open-world kampaň vyvinutou studiem Raven Software, zatímco za multiplayer a zombie módy bude zodpovídat Treyarch Games. Vzhledem k nedávné akvizici Activision Blizzard by Xbox mohl odhalit rozšíření svého herního katalogu, což naznačuje, že Black Ops Gulf War nemusí být jediným oznámením souvisejícím s Call of Duty, které se objeví v červnu.

Jak se těšíte na nový díl Call of Duty? Dejte nám vědět. Spustili jsme nově také YouTube kanál, budeme rádi za like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku