л
Vývojáři Frostpunk 2 lákají na beta testování

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Vývojáři Frostpunk 2 lákají na beta testování


Vývojáři Frostpunk 2 lákají na beta testování

Vývojáři z 11 Bit Studios určilo termíny pro beta testování Frostpunk 2, s exkluzivním přístupem pro majitele Deluxe Edition, před oficiálním spuštěním hry v létě.


Johny
8.04.2024
0
368

Novinky

11 Bit Studios potvrdilo beta testování pro Frostpunk 2, nadcházející pokračování jejich mrazivé strategické hry, s výhradním přístupem pro nákup Deluxe Edition.

Frostpunk 2 a beta testování v dubnu

Po dlouhém očekávání byla oznámena beta verze Frostpunk 2, pokračování úspěšné hry od 11 bit studios. Fanoušci, kteří se nemohou dočkat oficiálního vydání hry naplánovaného na polovinu léta, mohou vyzkoušet hru již ve třetím dubnovém týdnu 2024, konkrétně od 15. do 22. dubna. 

Informace o této beta verzi byla odhalena během Xbox Partner Preview, kde bylo také oznámeno, že beta bude k dispozici výhradně pro majitele Deluxe Edition.

Frostpunk 2, zasazený 30 let po událostech prvního dílu, slibuje rozšíření a prohloubení herních mechanik s důrazem na strategické řízení města New London v drsných podmínkách vulkanické zimy. Beta verze bude nabízet režim "Utopia Builder", což je vylepšená sandboxová varianta, která hráčům umožní prozkoumat část herního světa před plným vydáním hry.

Pro účast v beta testování je nutné předobjednat Deluxe Edition hry, která je momentálně v prodeji na Steamu se slevou 10 %. Vývojáři upozorňují, že beta poskytne pouze omezený přístup k hernímu obsahu.

Frostpunk 2 vychází 25. července letošního roku na PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hra bude součástí předplatného Game Pass.

Jak se těšíte? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se také podívat na náš zcela nový YouTube kanál. Budeme rádi za každý like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku