л
The Elder Scrolls Online slaví deset let. Vývojáři odhalují nový trailer expanze Gold Road

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...The Elder Scrolls Online slaví deset let. Vývojáři odhalují nový trailer expanze Gold Road


The Elder Scrolls Online slaví deset let. Vývojáři odhalují nový trailer expanze Gold Road

The Elder Scrolls Online oslavuje deset let své existence. Vývojáři nyní přicházejí s novým trailerem pro nadcházející expanzi Gold Road.


Johny
8.04.2024
2
392

Novinky

The Elder Scrolls Online slaví deset let. Velké výročí přineslo další informace o nové expanzi Gold Road, která přenese hráče do regionu West Weald. 

ESO a nový trailer na expanzi Gold Road 

The Elder Scrolls Online je podle nás jednou z nejpřívětivějších MMORPG pro nováčky. S možností prozkoumat tento rozsáhlý a poutavý svět samostatně či v multiplayeru, The Elder Scrolls Online zůstává atraktivní volbou pro hráče hledající dobrodružství v bohatém fantasy světě Tamriel. Tomuto tématu jsme se věnovali i našem nejnovějším videu, které naleznete níže.


Nejnovější trailer odhaluje West Weald, známý z The Elder Scrolls IV: Oblivion, kde se odehrává nové dobrodružství ve světě The Elder Scrolls Online. Oblast je sužována náhlým zjevením daedrické princezny Ithelie, postavy z dávných legend.

Příběh expanze navazuje na rozšíření Necrom a rozšiřuje známé herní prvky a láká do světa plného záhad a fantastických tvorů.

Nová expanze The Elder Scrolls Online: Gold Road bude k dispozici na PC a Mac od 3. června 2024, zatímco verze pro konzole se objeví 18. června 2024. Na nový trailer se můžete podívat níže.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku