л
Fallout 4 obdrží next-gen update již tento měsíc

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Fallout 4 obdrží next-gen update již tento měsíc


Fallout 4 obdrží next-gen update již tento měsíc

Next-gen aktualizace pro Fallout 4 nabídne vyšší rozlišení, lepší stabilitu a hladkých 60 FPS. Update přichází v návaznosti na premiéru televizního seriálu od Amazonu.


Johny
15.04.2024
0
2200

Novinky

Majitelé konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S se dočkají 25. dubna významné aktualizace pro hru Fallout 4.

Fallout 4 next-gen update

Update přinese mimo jiné aplikaci přizpůsobenou pro novou generaci konzolí, zvýšené rozlišení obrazu a možnost volby mezi režimem výkonu a kvality. Hráči se také mohou těšit na zlepšení stability a opravy chyb, což zaručí plynulejší zážitek z hraní při 60 FPS.

Pro majitele starších konzolí bude rovněž k dispozici bezplatná aktualizace, která přinese zlepšení stability a opravy přihlašování a úkolů.

PC verze

PC hráči nezůstanou pozadu, neboť pro ně vyjde rovněž bezplatná aktualizace. Ta přidá podporu pro širokoúhlé a ultra-širokoúhlé obrazovky, opravy pro nástroj Creation Kit a aktualizace různých úkolů. Verze hry na platformách Steam, Microsoft Store a GOG získají opravy týkající se stabilit, modifikací a chyb. Kromě toho bude hra brzy dostupná také na Epic Game Store a po aktualizaci bude certifikována pro použití na Steam Decku.

S aktualizací dorazí do hry i nové předměty z Creation Clubu. Mezi nimi bude úkol "Echoes of the Past" v rámci balíčku "Enclave Remnants", který přivede do hry předválečnou organizaci Enclave. Hráči budou mít za úkol zastavit šíření jejich ideologie po Commonwealthu. K dispozici bude také řada nových skinů na zbraně a brnění, včetně Tesla Cannonu, Hellfire Power Armor a X-02 Power Armor.

Rozsáhlá aktualizace tedy slibuje nejen zlepšení technického zázemí hry, ale i nový obsah, který rozšíří možnosti hraní a zpříjemní čas strávený ve světě Fallout 4. Update dorazí 25. dubna.

Jak se těšíte na next-gen update? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se podívat na náš zbrusu nový YouTube kanál.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku