л
Call of Duty: Modern Warfare III: Zakázané zbraně nyní dostupné v hodnocených zápasech

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Call of Duty: Modern Warfare III: Zakázané zbraně nyní dostupné v hodnocených zápasech


Call of Duty: Modern Warfare III: Zakázané zbraně nyní dostupné v hodnocených zápasech

Vývojáři ze studií Treyarch a Sledgehammer oznámili plánovaný test, který do režimu hodnocených her v Call of Duty: Modern Warfare III přidá několik zbraní, jež byly dosud v tomto režimu zakázány.


Johny
16.04.2024
0
698

Novinky

Call of Duty: Modern Warfare III si stále musí držet svoji konkurenceschopnost, proto je pro vývojáře z Treyarch a Sledgehammer důležité upravovat hru.

Nové funkce v Call of Duty: Modern Warfare III

Hodnocení zbraní následuje po úspěšném projektu Hodnocení map, který do rotačního výběru pro soutěžní hraní vrátil několik map, které byly dříve dostupné pouze omezeně. Během tohoto nového testu budou některé zbraně, dosud vyřazené z výběru pro soutěžní hraní, dočasně dostupné hráčům.

Mezi zbraně přidané do výběru pro soutěžní hraní patří:

  • Útočné pušky: BP50, Holger 556, MTZ-556
  • Samopaly: HRM-9, RAM-9

Zbraně, zejména HRM-9 a RAM-9, jsou již oblíbené ve hře Warzone díky svému výkonu a nyní se otevírá možnost jejich využití i v soutěžních hrách. Hráči mohou zbraně vyzkoušet a poskytnout zpětnou vazbu přes sociální sítě. Vývojářům následný feedback umožní vyhodnotit jejich dopad na hru a rozhodnout, zda je zařadí do oficiálních pravidel pro profesionální ligy, jako je Call of Duty League.

Co na tuto novinku říkáte? Máte rádi sérii Call of Duty? Dejte nám vědět. Neváhejte dát odběr také našemu novému YouTube kanálu. Nejnovější video naleznete níže.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku