л
PlayStation Plus aktualizuje nabídku her pro předplatitele Extra a Premium

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...PlayStation Plus aktualizuje nabídku her pro předplatitele Extra a Premium


PlayStation Plus aktualizuje nabídku her pro předplatitele Extra a Premium

Předplatitelé PlayStation Plus mohou již nyní rozšířit svou herní knihovnu o nové tituly z dubnové nabídky.


Johny
17.04.2024
0
1355

Novinky

Služba PlayStation Plus přináší svým předplatitelům novou várku her. Uživatelé s předplatným Extra a Premium mají nyní přístup k jedenácti hrám, které byly oznámeny před několika dny. Nabídka zahrnuje široký výběr žánrů, od závodních her po adventury, a dokonce i nové tituly určené pro konzole PlayStation.

PlayStation Plus hry měsíce dubna

Mezi hlavní hity patří závodní simulátor The Crew 2, sci-fi adventura Deliver Us Mars a Dave the Diver, novinka na platformě PlayStation. Kromě těchto her se předplatitelé mohou těšit na další zajímavé tituly jako Oddballers, Construction Simulator a Lego Ninjago Movie Videogame.

Pro fanoušky klasických her má PlayStation Plus v nabídce speciální sekci pro předplatitele Premium, kde nyní najdou hry jako Alone in the Dark: The New Nightmare a Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire. Tato exkluzivní sekce poskytuje nostalgické zážitky a doplňuje moderní herní obsah.

Kromě již dostupných her se předplatitelé mohou těšit na příchod další novinky 23. dubna, kdy bude do nabídky přidána hra Tales of Kenzera: Zau.

Co říkáte na dubnovou nabídku her? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se také podívat na náš výběr TOP 5 her z minulého roku. Budeme rádi také za like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku