л
Na internet unikl krátký teaser Kingdom Come: Deliverance 2

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Na internet unikl krátký teaser Kingdom Come: Deliverance 2


Na internet unikl krátký teaser Kingdom Come: Deliverance 2

Před týdnem studio Warhorse oznámilo, že 18. dubna dojde k odhalení nové hry. Nyní se na internetu objevil krátký teaser.


Johny
18.04.2024
0
4476

Novinky

Fanoušci, zejména ti z Česka, byli jistě nadšení, když studio Warhorse před týdnem oznámilo, že právě dnes, ve čtvrtek 18. dubna, odhalí svou novou hru. Na internetu se mezitím objevil krátký teaser.

Únik teaseru Kingdom Come: Deliverance 2

Předem bychom chtěli upozornit, že se stejně jako většina fanoušků studia Warhorse těšíme na oficiální odhalení, které proběhne dnes ve 20:00. Pokud si tak nechcete zkazit moment překvapení, neměli byste číst řádky níže.

Únik informací o nové hře proběhl na zpravodajském webu IGN, kde byl kromě krátkého teaseru odhalen také datum vydání a dostupné platformy. Několikavteřinový teaser představil známou postavu a potvrdil, že hra bude dostupná na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Dále bylo oznámeno, že vydání hry je plánováno na rok 2024, což znamená, že nový díl přijde na trh šest let po prvním díle, který debutoval v únoru 2018.

Odkaz na krátký teaser naleznete pod přiloženým odkazem ZDEJe však klíčové vyčkat na oficiální představení hry, během kterého se nepochybně dozvíme mnoho dalších podrobností a novinek.

Hráli jste Kingcom Come: Deliverance? Jak vás hra bavila? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se také podívat na náš výběr TOP 5 her z minulého roku. Budeme rádi také za like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku