л
Wolf Among Us 2 dává o sobě opět vědět

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Wolf Among Us 2 dává o sobě opět vědět


Wolf Among Us 2 dává o sobě opět vědět

Nově zveřejněné snímky z nadcházejícího titulu The Wolf Among Us 2 dávají vědět o tom, že projekt stále žije.


Johny
19.04.2024
0
262

Novinky

Po dlouhém očekávání a sérii odkladů se fanoušci dočkali nových snímků z The Wolf Among Us 2, pokračování populární videohry založené na komiksu Fables od Billa Willinghama.

The Wolf Among Us 2 stále žije

První díl The Wolf Among Us byl představen v roce 2013 a plná verze, obsahující všech pět epizod, byla vydána v roce 2015. Tento úvodní díl skončil otevřeným koncem, který nechal fanoušky v očekávání a naznačil mnoho možností pro další rozvíjení příběhu.

Nedávný tweet od Geoffa Keighleyho potvrdil, že produkce hry stále pokračuje pod hlavičkou studia Telltale. Tweet také zahrnoval nové snímky z hry.

Uploaded ImageUploaded Image
Pokračování hry bylo poprvé oznámeno na Comic-Conu v San Diegu v roce 2017, studio Telltale Games plánovalo jeho vydání na rok 2018. Nicméně po několika nečekaných zpožděních a nakonec i po uzavření studia byla hra zrušena. Situace se změnila, když studio LCG Entertainment obnovilo značku Telltale a na události v roce 2019 oznámilo, že vývoj The Wolf Among Us 2 byl obnoven.

Jak se těšíte na The Wolf Among Us 2? Máte rádi hry od Telltale? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se také podívat na náš výběr TOP 5 her z minulého roku. Budeme rádi také za like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku