л
Kingdom Come: Deliverance 2 nabídne český dabing, mnohem větší mapu a nové zbraně

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Kingdom Come: Deliverance 2 nabídne český dabing, mnohem větší mapu a nové zbraně


Kingdom Come: Deliverance 2 nabídne český dabing, mnohem větší mapu a nové zbraně

Kingdom Come: Deliverance 2 je oficiálně potvrzeno a přináší s sebou řadu zajímavý novinek.


Johny
19.04.2024
0
926

Novinky

Včera večer vývojáři ze studia Warhorse představili druhý díl hry Kingdom Come: Deliverance. V rozsáhlém videu, trvajícím více než deset minut, odhalili řadu zajímavých novinek, které nás čekají ve druhém díle.

Kingdom Come: Deliverance 2 vyjde v roce 2024

Včerejší oznámení druhého dílu Kingdom Come vyvolalo na internetu velký ohlas mezi fanoušky tohoto středověkého RPG. Během oficiální prezentace hry, která začala ve 20:00, jsme se dozvěděli poměrně zajímavé informace.

Ve druhém díle se znovu ujmeme role Henryho a příběh naváže přímo tam, kde skončil první díl. Hra nabídne přes pět hodin cutscén, jak zdůraznil kreativní ředitel Daniel Vávra ve videu. Herní mapa je nyní dvakrát větší než předtím a mezi nové lokace patří i rozsáhlé město Kutná Hora.
Co se týče boje, ten by měl být mnohem intenzivnější a probíhat v rozsáhlejších šarvátkách. Přibudou také zcela nové zbraně, včetně kuší a prvních střelných zbraní. Vývojáři v části videa rovněž prezentovali možnosti, jak můžete ovlivnit formování vaší postavy v závislosti na vašich rozhodnutích - můžete se stát buď lotrem, nebo udatným a čestným rytířem. Hra si bude pamatovat vaše činy.

Celý zážitek doplňuje příjemná hudba a novější grafické zpracování. A pro české fanoušky je tu jedna velmi zásadní informace - hra bude disponovat českým dabingem.

Kingdom Come: Deliverance 2 dorazí na PC a konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5 již v letošním roce.

Jak se těšíte na Kingdom Come: Deliverance 2? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se také podívat na náš výběr TOP 5 her z minulého roku. Budeme rádi také za like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku