л
Tales of the Shire je novou hrou ze světa Pána prstenů

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Tales of the Shire je novou hrou ze světa Pána prstenů


Tales of the Shire je novou hrou ze světa Pána prstenů

Přichází nová hra Tales of the Shire, která nabízí uvolněný životní simulátor v prostředí známého z Tolkienova Pána prstenů.


Johny
23.04.2024
0
2628

Novinky

Svět Pána prstenů od J.R.R. Tolkiena je dobře známý a inspiroval již mnoho herních titulů, včetně hry Tales of the Shire.

Tales of the Shire na nových záběrech

Ačkoliv svět Pána prstenů od J.R.R. Tolkiena je rozsáhlý a nabízí domov mnoha rasám, nejnovější videohra Tales of the Shire nás zavádí přímo do idylického Kraje, domova hobitů.


Na rozdíl od tradičních her ze Středozemě, kde se obvykle odehrávají bitvy mezi Sauronovými silami a spojenci trpaslíků, lidí a elfů, Tales of the Shire představuje klidný simulátor života v hobitím světě. 

Vývojáři z Private Division se tak zaměřují na detailní vytváření hobitích nor, péči o zahrady, jídlo, dekorace průzkum Kraje, navazování přátelství a další podobné aktivity. 

Tales of the Shires má dorazit již v letošním roce na PC (Steam) a konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Nezapomeňte se také podívat na náš výběr TOP 5 her z minulého roku. Budeme rádi také za like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku