л
Embracer Group čelí kritice za restrukturalizaci, která se dotýká i tvůrců Kingdom Come: Deliverance

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Embracer Group čelí kritice za restrukturalizaci, která se dotýká i tvůrců Kingdom Come: Deliverance


Embracer Group čelí kritice za restrukturalizaci, která se dotýká i tvůrců Kingdom Come: Deliverance

Lars Wingefors, generální ředitel skupiny Embracer, otevřeně hovoří o kritice a budoucnosti společnosti po nedávném rozdělení na tři nové divize.


Johny
24.04.2024
0
3395

Novinky

Generální ředitel Embracer Group, Lars Wingefors, veřejně přiznává, že se potýká s vlnou kritiky po rozsáhlých propouštěních a uzavírání studií. 

Do jaké míry se dotknou změny vývojářů Kingdom Come: Deliverance?

V posledních měsících prošlo mnoho herních firem výrazným propouštěním, avšak Embracer byl zvláště sledován kvůli svému devítiměsíčnímu programu restrukturalizace, který následoval po šesti letech intenzivních akvizic a po neúspěchu investičního plánu v hodnotě 2 miliard dolarů od skupiny Savvy Games.
 
Wingefors přiznává, že jako představitel a majitel občas musí přijmout odpovědnost za chyby a být k nim otevřený. Ačkoliv uznává, že si zaslouží část kritiky, zastává názor, že týmy a společnosti pod jeho vedením by neměly nést všechnu zátěž.

Generální ředitel Embracer Group i přes náročné období věří, že všichni podporují misi Embraceru. Přestože nemohou vyvíjet všechny hry, které chtěli před třemi roky, firma stále plánuje pokračovat ve vývoji her a má ambiciózní plány na nadcházející roky.

O konkrétních chybách, které byly učiněny, Wingefors nemluví detailně, ale odkazuje na "dlouhý seznam" věcí, které mohli v Embracer Group dělat jinak, přičemž však stojí za celkovou strategií firmy. 

V rámci nedávné restrukturalizace byla Embracer Group rozdělena na tři nové společnosti: Middle-earth Enterprises & Friends, Asmodee Group a Coffee Stain & Friends, z nichž každá se specializuje na odlišné segmenty herního průmyslu. Právě pod Middle-earth Enterprises & Friends nově spadají vývojáři z Warhorse se svým titulem Kingdom Come: Deliverance.

Co si o tom myslíte vy? Dejte nám vědět. Neváhejte se podívat také na naše nejnovější video, kde jsme se v rychlosti ohlédli za hrou Kingdom Come: Deliverance. Budeme také rádi za like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku