л
BlizzCon 2024 oficiálně zrušen, Blizzard plánuje alternativu

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...BlizzCon 2024 oficiálně zrušen, Blizzard plánuje alternativu


BlizzCon 2024 oficiálně zrušen, Blizzard plánuje alternativu

Z důvodu poklesu účasti na velkých herních akcích se Blizzard rozhodl pro rok 2024 zrušit svůj vlajkový event BlizzCon a představil nové plány


Johny
26.04.2024
0
1305

Novinky

Blizzard Entertainment oznámil, že nebude organizovat svou klíčovou akci BlizzCon v roce 2024. 

BlizzCon oficiálně zrušen

Rozhodnutí společnosti Blizzard Entertainment odráží současný trend poklesu účasti na podobných velkých akcích. Před nedávnem byl například kompletně zrušen svátek všech hráců, E3.

„Po pečlivém zvážení během uplynulého roku jsme dospěli k rozhodnutí nepořádat Blizzcon v roce 2024,“ sdělil Blizzard ve svém oficiálním prohlášení, přičemž zdůraznil, že rozhodnutí bylo velmi nesnadné, vzhledem k významu, jaký BlizzCon pro mnohé zahrnuje.

BlizzCon historicky sloužil jako pódium pro odhalení novinek nadcházejících titulů. V roce 2023 například herní gigant oznámil rozšíření Vessel of Hatred hry Diablo IV, novinky v Overwatch a také tři rozšíření pro hru World of Warcraft. Společnost zároveň naznačila, že o svých nadcházejících hrách bude informovat v následujících měsících.

Společnost nyní plánuje posílit spojení se svými komunitami prostřednictvím účasti na veletrzích a konferencích, jako je Gamescom.  „Naše naděje je, že tyto zážitky – spolu s několika přenášenými herními akcemi, kde vás budeme informovat o tom, co se děje v našich herních vesmírech – zachytí podstatu toho, co dělá komunitu Blizzard tak výjimečnou.,“ uvedl Blizzard s tím, že se těší, jak nové formáty událostí přiblíží herní novinky fanouškům.

Neváhejte se podívat také na naše nejnovější video věnující se hře Kingdom Come: Deliverance. Nezapomeňte na like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku