л
Dnes vychází Manor Lords, ze světa si prozatím odnáší pozitivní reakce

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Dnes vychází Manor Lords, ze světa si prozatím odnáší pozitivní reakce


Dnes vychází Manor Lords, ze světa si prozatím odnáší pozitivní reakce

Již dnes, 26. dubna, vychází vysoce očekávaná budovatelská strategie Manor Lords.


Johny
26.04.2024
0
1244

Novinky

Manor Lords, který se stal jednou z nejvíce očekávaných her poslední doby, dnes vychází. Ze světa si prozatím odnáší pozitivní reakce.

Vychází Manor Lords

Středověká budovatelská strategie Manor Lords se ještě před dnešním oficiálním datem vydání těšila velmi vysoké popularitě. Na Steamu si hru přidalo do seznamu přání přes 3 miliony hráčů. Hra však není dílem velkého studia, nýbrž pouze jednoho vývojáře z Polska Grega Stycznia.

Hra Manor Lords je historická budovatelská strategie, která se zaměřuje na realistické aspekty středověkého života a správy. Hráči se ujmou role pána, který spravuje své panství, staví města a obchodují. Kromě budování a správy nabízí hra i taktické boje v reálném čase.

Manor Lords vychází již dnes odpoledne na PC (Steam, Epic Games, Gog). Hra je také součástí služby PC Game Pass. V průběhu času se zamíří také na konzole Xbox Series X/S.

Jak se těšíte na Manor Lords? Dejte nám vědět. Nenechte si ujít také naše nejnovější video týkající se hry Kingdom Come: Deliverance. Neváhejte také dát like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku