л
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se ukazuje na nových záběrech

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se ukazuje na nových záběrech


S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se ukazuje na nových záběrech

I přes opakovaná zpoždění se zdá, že S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl vyjde určitě letos. Nově vydaný trailer nám nabízí pohled na rozsáhlý otevřený svět hry


Johny
28.04.2024
0
960

Novinky

Vývojáři z ukrajinského studia GSC Game World zveřejnili nový trailer, který láká na otevřený svět, který rozhodně nebude rájem.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl odhaluje otevřený svět

Původně plánovaného vydání hry STALKER 2 bylo postihnuto několika odklady, nejnovější trailer v azbuce pod názvem „Not a Paradise“ naznačuje, že čekání by mohlo být opravdu stojí za to. Trailer, který trvá pouze padesát sekund, dokáže vyvolat velká očekávání. Nabízí záblesky intenzivní akce a atmosférického prostředí, které fanoušky série jistě nadchne.

Hra STALKER 2 by měla být vydána 5. září 2024 na platformách PC a Xbox Series X/S, a zdá se, že tentokrát vydavatelé skutečně stihnou stanovený termín. Hra bude k dispozici hned první den jako součást předplatného Game Pass.

Od posledního významného vydání v sérii STALKER uplynulo více než patnáct let, a očekávání od nového dílu jsou velmi vysoká. Fanoušci série se mohou těšit na vylepšenou grafiku, propracovanější příběh a inovace v herním designu.

Neváhejte se podívat také na naše nejnovější video ze hry Kingdom Come: Deliverance. Nezapomeňte také na like a odběr 


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku