л
Nedávný velký únik odhaluje finanční úspěchy a počty stažení her PlayStationu

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Nedávný velký únik odhaluje finanční úspěchy a počty stažení her PlayStationu


Nedávný velký únik odhaluje finanční úspěchy a počty stažení her PlayStationu

Nedávný únik dat z platformy PlayStation Network poskytuje detailní pohled na finanční výsledky a počty stažení herních titulů od založení služby až do poloviny roku 2023.


Johny
29.04.2024
0
2634

Novinky

V rámci nedávného úniku, spojeného s loňským velkým únikem od společnosti Insomniac Games, se objevila rozsáhlá data o digitálních stahováních z platformy PlayStation Network (PSN), sahající až do počátků této služby. 

Rozsáhlý únik týkající se PlayStation her

Informace, které byly nedávno zveřejněny na fóru ResetEra, nabízejí podrobný pohled na finanční výsledky PSN a umožňují analyzovat prodeje a stažení všech prvních herních titulů dostupných na této platformě.

Odhalené tabulky ukazují, že například hra The Last of Us 2 dosáhla do poloviny roku 2023 celkových příjmů ve výši 242 milionů dolarů a počtu digitálních stažení 6,3 milionu. Další populární hrou se stal Spider-Man, který generoval příjmy 315 milionů dolarů a zaznamenal 8,3 milionu stažení.

Celkem je v seznamu uvedeno více než 500 her, včetně titulů PlayStation Classics a her pro přenosné konzole. Na druhém konci spektra se nachází balíček ‘PS3 Classic Dual Pack – MediEvil / Syphon Filter’, který vydělal pouhých 60 dolarů a byl stažen 10krát. Tabulky celkově vykazují příjmy ve výši 4 miliardy dolarů a 171 milionů stažení.

Nezapomeňte se podívat také na naše nejnovější video ze hry Kingdom Come: Deliverance a neváhejte dát like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku