л
První sezóna Tekken 8 odstartovala: Jaké novinky a změny přináší?

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...První sezóna Tekken 8 odstartovala: Jaké novinky a změny přináší?


První sezóna Tekken 8 odstartovala: Jaké novinky a změny přináší?

Vývojáři hry Tekken 8 oznámili začátek první sezóny, která přinese řadu změn a nového obsahu. Co nás čeká?


ParmenMD
29.04.2024
0
287

Novinky

S úspěšným debutem Tekken 8 na začátku tohoto roku, který sklidil pochvaly jak od hráčů, tak od kritiků, pokračuje Bandai Namco ve vývoji a pravidelném přidávání obsahu. Co nás však čeká v první sezóně?

Jaké změny přináší první sezóna ve hře Tekken 8?


Vývojáři z Bandai Namco zahajují první sezónu s trailerem, který naznačuje klíčové aktualizace a rozšíření. Jaro přinese balanční úpravy bojového systému, které mají hru ještě více vyladit. Přesnější detaily těchto změn však zatím zůstávají nejasné.

Léto přidá do hry novou bojovou arénu s názvem Seaside Resort, která byla dříve součástí plážového volejbalového módu. Dále bude představen Photo mode, což je novinka pro sérii Tekken, a očekává se, že přinese zábavný a kreativní prvek do hry.

Podzimní aktualizace se zaměří na rozšíření příběhu, které bude zahrnovat první DLC postavu Eddyho Gorda, a přidá nové herní módy jako "Online Practice" a "Ghost vs Ghost". Podrobnosti o obsahu nové příběhové části budou zveřejněny později během roku.

Závěrem, první sezóna přinese také polskou premiérku Lidiu Sobieski jako DLC postavu. Lidia se objevila poprvé v předchozím díle a její návrat byl vyvolán fanouškovskými spekulacemi. Pro všechny majitele 1 Year passu bude dostupná v létě.

Nevypadá to zatím špatně a jsme zvědavý, co tvůrci přidají dále. Zbývají nám totiž ještě 2 DLC postavy, které ještě tento rok dorazí. Co si o tom myslíte vy? Dejte nám vědět. A nezapomeňte se přidat také na náš oficiální YouTube, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Neváhejte nám tam zanechat like a odběr.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku