л
Květnové novinky na Xbox Game Pass: Od Star Wars po Tomb Raider

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Květnové novinky na Xbox Game Pass: Od Star Wars po Tomb Raider


Květnové novinky na Xbox Game Pass: Od Star Wars po Tomb Raider

Xbox Game Pass v květnu přináší další zajímavé tituly včetně Star Wars Jedi: Survivor a Tomb Raider: Definitive Edition, které rozšíří herní knihovnu


Johny
1.05.2024
0
963

Novinky

Jak už tak bývá zvykem každý měsíc, Xbox Game Pass v květnu obohatí svou nabídku o několik atraktivních her, které poměrně slušně pokrývají spektrum hráčů.

Xbox Game Pass na měsíc květen

Mezi nové přírůstky patří Have A Nice Death, kde si zahrajete za přetíženou Smrt bojující s neposlušnými zaměstnanci ve 2D akčním roguelike prostředí. Dále se hráči mohou těšit na návrat Tomb Raider: Definitive Edition, kde se setkají s výzvami v prvním dobrodružství Lary Croft, které je k dispozici od 2. května.

Další hry, které se objeví v první polovině měsíce, zahrnují Kona II: Brume, interaktivní příběhovou hru odehrávající se v zasněžené kanadské vesnici z roku 1970, dostupnou od 7. května. Pro milovníky roztomilých her přichází Little Kitty, Big City od 9. května, kde hráči ovládají zvídavé koťátko prozkoumávající město. 

Brothers: A Tale of Two Sons, hra nabízející epickou cestu dvou bratrů v pohádkovém světě, bude opět dostupná od 14. května. Vedle těchto her se na platformě objevil i Star Wars Jedi: Survivor, který nabízí pokračování dobrodružství Cala Kestise. Největším lákadlem tohoto měsíce však zůstává Senua's Saga: Hellblade II, která dorazí 21. května na PC a Xbox Series X/S a bude součástí předplatného Game Pass.

Co říkáte na prvotní nabídku her XGP? Dejte nám vědět. Další hry, které nás čekají tento měsíc, naleznete také v nejnovějším videu níže.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku