л
PlayStation Plus hry na měsíc květen odhaleny

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...PlayStation Plus hry na měsíc květen odhaleny


PlayStation Plus hry na měsíc květen odhaleny

V květnu 2024 obdrží členové PlayStation Plus Essential zdarma přístup k několika populárním hrám včetně EA Sports FC 24 či Destiny 2: Lightfall.


Johny
2.05.2024
0
3790

Novinky

Společnost Sony včera odhalila květnové hry pro předplatnou službu PlayStation Plus. O jaké hry se jedná?

PlayStation Plus hry na květen

Sony oznámila, že členové PlayStation Plus Essential od 7. května si budou moci přidat do své herní knihovny EA Sports FC 24 (pro PS4 a PS5), Ghostrunner 2 (pro PS5), Tunic (pro PS4 a PS5) a Destiny 2: Lightfall (pro PS4 a PS5). Hry zůstanou dostupné po celý měsíc a jakmile je hráči přidají do své knihovny, mohou je kdykoliv stáhnout a hrát (samozřejmě pokud mají aktivní členství).
Destiny 2: Lightfall, Ghostrunner 2 a Tunic budou k dispozici od 7. května do 3. června. EA Sports FC 24 pak zůstane dostupná až do 17. června.

Kromě těchto her mohou předplatitelé PlayStation Plus také získat PlayStation Plus Football Ultimate Team Starter Pack. Balíček obsahuje 11 neobchodovatelných hráčů s hodnocením 82 a vyšším, a také výpůjčku hráče ICON na sedm her. Bonus je navržen tak, aby hráčům poskytl počáteční náskok ve světě FIFA.
Co říkáte na květnovou nabídku her? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se podívat na přehled her ve videu níže, které tento měsíc dorazí. 


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku