л
Objevují se další informace o brzkém odhalení nového Call of Duty

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Objevují se další informace o brzkém odhalení nového Call of Duty


Objevují se další informace o brzkém odhalení nového Call of Duty

Po nedávném úniku kódu v důsledku aktualizace Modern Warfare 3 a Warzone Season 3 se objevují spekulace o brzkém oznámení nové hry ze série Call of Duty Black Ops.


Johny
3.05.2024
0
2388

Novinky

Datamineři nedávno objevili zajímavé informace ve zdrojovém kódu po poslední aktualizaci her Modern Warfare 3 a Warzone Season 3, která proběhla minulou středu.

Brzké odhalení nového Call of Duty

Podle nejnovějších zpráv portálu VGC naznačují poslední nálezy plány na brzké oznámení nové série franšízy Call of Duty, možná již příští měsíc.
Microsoft oficiálně oznámil, že 9. června se uskuteční prezentace Xbox Games Showcase, kterou doplní další prezentace pro hru, která nebyla potvrzena až do posledního momentu. Právě na této události se očekává prezentace Call of Duty, během které by mělo dojít k oznámení nové hry ze série Black Ops.

Nedávný příspěvek od COD Warfare All The News odhalil, co bylo objeveno dataminery v kódu, včetně seznamu událostí a odkaz na odhalení Black Ops. V současné době mnozí věří, že nová hra Call of Duty Black Ops by se mohla týkat války v Zálivu, což bylo již dříve naznačeno, ale nikdy plně potvrzeno společností Activision

Na obzoru je tak nové vydání, i když přesné podrobnosti zůstávají zahaleny tajemstvím. Novinky však pro vás budeme pečlivě sledovat. Zatím se můžete podívat na seznam her, které dorazí tento měsíc. Video naleznete níže.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku