л
Xbox Games Showcase a tajemný [REDACTED] Direct se uskuteční 9. června

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Xbox Games Showcase a tajemný [REDACTED] Direct se uskuteční 9. června


Xbox Games Showcase a tajemný [REDACTED] Direct se uskuteční 9. června

Letošní Xbox Games Showcase přinese nejen novinky od studií Activision, Blizzard, Bethesda a Xbox Game Studios, ale také speciální program.


Johny
3.05.2024
0
250

Novinky

Microsoft oznámil, že letošní Xbox Games Showcase se uskuteční 9. června od 19:00 SELČ a bude následován tajemným programem [REDACTED] Direct, který se detailně zaměří na další pokračování jedné z populárních herních sérií.

Xbox Games Showcase již za měsíc

Konkrétní detaily o této sérii zatím nebyly prozrazeny a celá událost je stále obestřena tajemstvím. Showcase bude první svého druhu, kde se představí hry z rozsáhlého portfolia studií Activision, Blizzard, Bethesda a Xbox Game Studios, a to vedle titulů od partnerských vývojářů.

Kromě toho existují spekulace, že zvláštní prezentace "Redacted" se může týkat nového dílu série Call of Duty, následujícího po loňském vydání Call of Duty: Modern Warfare III. Vizuální elementy použité v upoutávce, jako je obrázek Kapitolu, a vojenský styl loga naznačují možné tematické spojení s válkou v Zálivu, což odpovídá nedávným zvěstem o zapojení vývojářského studia Treyarch.

Jak se těšíte na nadcházející událost? Dejte nám vědět. Podívejte se také na seznam her, které vychází tento měsíc. Neváhejte také přidat like a odběr.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku