л
Co můžeme očekávat od hry Funko Fusion?

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Co můžeme očekávat od hry Funko Fusion?


Co můžeme očekávat od hry Funko Fusion?

Funko, přední výrobce sběratelských figurek, se rozhodl vstoupit na videoherní trh se svou hrou Funko Fusion. Jaké unikátní prvky by měla tato hra nabídnout?


ParmenMD
4.05.2024
0
163

Novinky

Funko je firma, která se specializuje na výrobu sběratelských figur z různých filmových a herních světů. Nedávno se rozhodli vstoupit na trh videoher. Pojďme se podívat, co pro nás mají připravené.

Co má být Funko Fusion?


Většina z vás pravděpodobně zná nebo vlastní nějakou figurku od americké společnosti Funko, která je celosvětově proslulá výrobou sběratelských figurek z různých filmových a herních světů. Přesně před rokem se objevily zprávy, že Funko plánuje vstoupit i na trh videoher ve spolupráci s novým britským studiem 10:10 Games, které vyvíjí hru Funko Fusion. Jaká bude tato hra?

Spousty značek v jedné videohře

Funko Fusion bude žánrově akční adventura z pohledu třetí osoby, kde hráči ovládají různé postavy, každou s unikátními zbraněmi. Tvůrci se chlubí, že hra bude obsahovat více než 60 unikátních postav z více než 20 populárních franšíz. Mezi ně patří Jurský svět, Návrat do budoucnosti či The Umbrella Academy, takže hráči mohou očekávat pestré dobrodružství inspirované těmito oblíbenými světy.

Co se týče grafiky, ačkoliv to není technologický průlom, pro první hru studia to vypadá slibně. Jak si hra povede po grafické stránce i herně, to se dozvíme 13. září. Hra bude dostupná na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. K vydání hry Funko také připravuje speciální sérii sběratelských figurek inspirovaných touto hrou.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku