л
Více než 30 her opustí v květnu PlayStation Plus

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Více než 30 her opustí v květnu PlayStation Plus


Více než 30 her opustí v květnu PlayStation Plus

Květen je v plném proudu a pro předplatitele PS Plus Extra přináší smutnou novinku: ze služby bude odstraněno celkem 34 her.


Johny
9.05.2024
0
3766

Novinky

PS Plus Extra, populární předplatné služba pro konzole PlayStation, umožňuje hráčům přístup k široké škále her. Přestože se služba pravidelně rozšiřuje o nové tituly, občas se některé hry musí vyřadit. Tento měsíc dokonce dojde k velkému odlivu her.

34 her zmizí z předplatného PlayStation Plus 

Zatímco běžně je počet nově přidaných her vyšší než těch odebraných, květen 2024 přináší netypický odliv, kdy z nabídky zmizí hned 34 her. Mezi nimi jsou významné tituly jako Horizon Zero Dawn: Complete Edition či Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, stejně jako celá řada her z franšízy Final Fantasy, včetně Final Fantasy 7, Final Fantasy 8 Remastered, a další. Dále odchází hry jako Absolver: Downfall, Abzu, Ashen, Darksiders série, Elex a Elex 2, a mnohé další.

Masivní úbytek nenechal u hráčů na sebe dlouho čekat a vyvolal tak jisté zklamání. Sony dosud neoznámilo, jaké nové hry budou do služby přidány, a proto panuje nejistota, zda nové tituly dosáhnou na kvalitu těch odstraněných. Prozatím byly odhaleny pouze tyto hry ZDE.

Předpokládá se, že další informace budou zveřejněny v následujících týdnech a že Sony bude reagovat na feedback komunity, aby zajistilo, že jejich herní knihovna zůstane atraktivní a konkurenceschopná. Nechme se překvapit.

Prozatím se můžete podívat na seznam her, které vycházejí tento měsíc. Seznam her naleznete ve videu níže.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku