л
Datum vydání Senua's Saga: Hellblade II se blíží, hra možná zamíří i na PlayStation 5

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Datum vydání Senua's Saga: Hellblade II se blíží, hra možná zamíří i na PlayStation 5


Datum vydání Senua's Saga: Hellblade II se blíží, hra možná zamíří i na PlayStation 5

Nový titul Hellblade II od studia Ninja Theory vychází na Xbox Series X/S a PC 21. května, ale spekulace naznačují, že by se hra mohla objevit i na PlayStation 5.


Johny
10.05.2024
0
750

Novinky

S blížícím se vydáním hry Senua's Saga: Hellblade II se herní komunita těší na další kapitolu této oceňované série. Objevují se však i spekulace, že hra by se mohla objevit na konkurenční platformě.

Brzké vydání Senua's Saga: Hellblade II a možný port na PS5

Senua's Saga: Hellblade II vychází již 21. května 2024 na platformy Xbox Series X/S a PC (součást předplatného Game Pass). Hra se však dostává na trh v době, kdy Xbox čelí interním potížím po nedávném zavření několika studií spadajících pod Bethesda, včetně týmů Tango Gameworks a Arkane Austin.

V této nejisté době pro Xbox se objevily otázky ohledně bezpečnosti studia Ninja Theory po vydání Hellblade II, zejména s ohledem na nedávné uzavření studia Tango Gameworks, přestože jejich hra Hi-Fi Rush byla považována za úspěch. Microsoft tak v současné době činí velmi obtížná rozhodnutí.

Xbox, aby možná podpořil prodej Hellblade II, zvažuje vydání hry i pro PlayStation 5, což by určitě nebylo poprvé, co společnost přenesla své hry na konkurenční platformu. Dříve tento rok převedl Xbox hry jako Grounded, Sea of Thieves a Hi-Fi Rush na PS5. Podle Tomase Warrena ze zpravodajského portálu The Verge se zdá, že pokud by Hellblade II přišel na PS5, stalo by se tak až po oficiálním vydání hry na Xbox a PC. Nechme se tedy překvapit.
Uvítali byste Senua's Saga: Hellblade II na PS5? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se podívat také na seznam her, které dorazí tento měsíc.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku