л
Kvůli PSN účtu zmizela předobjednávka PC verze Ghost of Tsushima

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Kvůli PSN účtu zmizela předobjednávka PC verze Ghost of Tsushima


Kvůli PSN účtu zmizela předobjednávka PC verze Ghost of Tsushima

Po úspěšné záchraně hry Helldivers II se zdálo, že jsou ostatní hry spadající pod Sony zachráněné. Bohužel, pravda je trochu jinde.


ParmenMD
13.05.2024
0
613

Novinky

Po úspěšné záchraně hry Helldivers II se zdálo, že jsou ostatní hry spadající pod korporaci Sony zachráněné. Bohužel pravda je trochu jinde.

Kvůli PSN účtu zmizela předobjednávka PC verze Ghost of Tsushima


Každý jistě zná rčení: „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“, které nás nabádá, abychom neopakovali stejné chyby. Přesto se najdou ti, kteří se tímto moudrem neřídí a opakovaně chybují. Příkladem jsou lidé ze Sony, kteří po neúspěšném pokusu o převzetí hry Helldivers II se pokoušejí o stejný manévr znovu. Tentokrát je jejich cílem dlouho očekávaná PC verze hry Ghost of Tsushima ve verzi Director's Cut.

Plané sliby

Přestože se zdálo, že Sony se z fiaska s Helldivers II poučilo, realita je mírně odlišná. Vše začalo slibně, když studio Sucker Punch oznámilo, že pro hraní singleplayeru nebude nutný účet PSN. Účet bude vyžadován pouze pro multiplayer mód Legends a pro PlayStation overlay. Na první pohled přijatelné řešení, avšak má jeden zásadní háček.

Bohužel, nutnost mít PSN účet pro multiplayerové hraní způsobila, že v zemích, kde služba PSN není dostupná, začali hráči rušit předobjednávky hry. Jak jsme viděli u Helldivers, omezení se dotklo hráčů ve více než 170 zemích, kteří přišli o možnost hru si pořídit.

Zrušené předobjednávky

Co se týče hráčů, kteří si hru již předobjednali, ještě před zrušením, Steam se projevil vstřícně a vrátil postiženým hráčům peníze, což je krok, který lze považovat za projev zákaznické péče, na rozdíl od postupu Sony.

Bez ohledu na všechno se zdá, že toto rozhodnutí Sony způsobí více škody než užitku, jelikož mnoho PC hráčů se na tuto hru těšilo. A co je nejhorší, problémy vypluly na povrch jen pár dní před oficiálním vydáním hry. Je třeba doufat, že Sony a Sucker Punch poskytnou vysvětlení co nejdříve.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku