л
Dnes vychází 4. sezóna Loot Reborn ve hře Diablo IV. Přináší zcela nový systém lootů a crafting mechanik

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Dnes vychází 4. sezóna Loot Reborn ve hře Diablo IV. Přináší zcela nový systém lootů a crafting mechanik


Dnes vychází 4. sezóna Loot Reborn ve hře Diablo IV. Přináší zcela nový systém lootů a crafting mechanik

Dnes vychází dlouho očekávaná 4. sezóna s názvem "Loot Reborn", která přináší zcela nový systém lootů a crafting mechanik do hry Diablo IV.


Johny
14.05.2024
0
3452

Novinky

Dnes přichází dlouho očekávaná 4. sezóna "Loot Reborn". Oproti příběhu se nová sezóna zaměřuje spíše na změny v hratelnosti a uživatelském prostředí.

Klíčová Vylepšení ve 4. Sezóně

Jedním z hlavních vylepšení této sezóny je přepracování systému lootů a crafting mechanik. Nový systém Tempering umožňuje hráčům přidávat a upravovat afixy na předmětech. Masterworking pak poskytuje možnost dále vylepšovat tyto afixy až o 12 úrovní, což hráčům umožňuje dosáhnout ještě mocnějších schopností a bonusů.


Helltide se dočkaly výrazného vylepšení a nyní jsou dostupné ve všech světových úrovních. Přepracovaný Helltide se nově bude vyznačovat vyšší hustotou nepřátel novými eventy, jako je souboj s Bloodmaiden. Na nejvyšší úrovni Threat Level se objeví nový boss Hellborn.

Novinkou jsou také "Greater Affixes", silnější verze běžných afixů, které lze nalézt pouze na Ancestral Legendary a Unique předmětech. Tyto afixy poskytují hráčům mocné bonusy. Kromě toho byla provedena celková optimalizace a balancování hry, aby hráči mohli zažít plynulejší a vyváženější herní zážitek.

Jak se těšíte na novou sezónu? Dejte nám vědět.


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku