л
Dnes dojde k odhalení nového dílu Assassin's Creed Shadows. Na internet však unikly už obrázky

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Dnes dojde k odhalení nového dílu Assassin's Creed Shadows. Na internet však unikly už obrázky


Dnes dojde k odhalení nového dílu Assassin's Creed Shadows. Na internet však unikly už obrázky

Na internet uniklo několik nových obrázků Assassin’s Creed Shadows před oficiálním odhalením hry dnes večer.


Johny
15.05.2024
0
2829

Novinky

Ubisoft pár dní nazpět oznámil, kdy dojde k oficiálnímu odhalení dalšího dílu populární série Assassin's Creed. Před oficiálním odhalením však unikla již řada obrázků.

Oficiální odhalení Assassin's Creed Shadows

Obrázky byly poprvé zveřejněny dataminerem přezdívaný /u/fraxR6, který získává informace a obrázky z backend obchodu Ubisoft. Původní obrázky byly smazány, ale Mike Straw z portálu Insider Gaming je nahrál na svůj Twitter. Na twitterový příspěvek se můžete podívat ZDE.

Obrázky tak s nejvyšší pravděpodobností potvrzují minulé odhalení, že hra bude mít dva protagonisty: mužského samuraje jménem Yasuke a ženskou Shinobi jménem Naoe. Yasukeho příběh začíná tragédií, kdy jako otrok přežije útok na loď, při kterém zemře i jeho milenka. Yasuke je následně zachráněn a převezen do Japonska, kde se pod službou Nobunagy učí cestu samuraje.

Na začátku hry jsou Naoe a Yasuke zarytými nepřáteli, ale později se stávají spojenci v jejich touze po sjednocení Japonska. Podle zpravodajského portálu Insider Gaming se mají ve hře objevit další historické postavy, zahrnují Fujibayashi Nagato (otec Naoe), Oda Nobunaga, Akechi Mitsuhide, Hattori Hanzo (navrátivší postava), Toyotomi Hideyoshi, Kōdai-in (manželka Hideyoshiho), Oichi, Ashikaga Yoshiaki, Akechi Kagemitsu a další.

Dnes v 18:00 dojde k oficiálnímu odhalení, na které láká Ubisoft prostřednictvím naplánovaného streamu. Jak se těšíte na nový díl?


Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku