л
Známe datum vydání Assassin's Creed Shadows

SUPERPAŘMENI

...od hráčů, pro hráče...Známe datum vydání Assassin's Creed Shadows


Známe datum vydání Assassin's Creed Shadows

Po dlouhém čekání nám Ubisoft konečně oznámil datum vydání dalšího dílo Assassin's Creed tentokrát s podtitulem Shadows.


ParmenMD
15.05.2024
0
1681

Novinky

Po dlouhém čekání nám Ubisoft konečně oznámil datum vydání dalšího dílu série Assassin's Creed, tentokrát s podtitulem Shadows.

Datum vydání Assassin's Creed Shadows a oficiální trailer


V listopadu 2022 francouzská společnost Ubisoft na své konferenci Ubisoft Forward oznámila kromě hry Assassin's Creed Mirage ještě tři další projekty označené kódovými názvy Red, Hexe a Jade, každý z nich zasazený do jiné země a časového období.

Jade se má odehrávat v Číně a je určený převážně pro mobilní zařízení, zatímco zbylé dva projekty jsou klasicky na PC a konzole. Hexe nás má přenést do slovanské Evropy v období středověku a Red nás zavede do feudálního Japonska. Právě projekt Red, po dvou letech čekání, dostal datum vydání pod názvem Assassin's Creed Shadows. Co o hře zatím víme?

Když se nepřátelé musí spojit

Kromě lokace, kde se titul bude odehrávat, známe také dvě hlavní postavy, za které budeme hrát. První z nich je historicky potvrzený africký samuraj Yasuke a druhou ženská shinobi Naoe. Každá z těchto postav pochází z jiných společenských kruhů, což výrazně ovlivňuje jejich přístup k daným situacím. I když jsou zpočátku nepřáteli, postupem času se budou muset spojit, aby porazili společného nepřítele. Kde tento nepřítel sídlí a jaký zlověstný plán kuje, se dozvíme po vydání hry.

Dva rozdílné přístupu

Co se týče gameplaye, vývojáři lákají na dva odlišné přístupy. V případě Naoe se budeme především schovávat ve stínech a systematicky likvidovat své nepřátele. Yasuke preferuje boj muže proti muži a nebojí se postavit i větší skupině nepřátel, kde předvede své šermířské dovednosti. Jak to bude vypadat v praxi, si musíme počkat.


Cena edic a datum vydání

Jak jsme již zjistili z traileru, Assassin's Creed Shadows vyjde už 15. listopadu tohoto roku a titul bude mít typicky tři edice. První je základní Standard Edice, která obsahuje pouze základní hru a stojí 70 euro. Druhá je Gold Edice, která hráčům kromě hry poskytne třídenní předběžný přístup, season pass a jednu extra misi navíc za cenu 110 euro. Poslední, Ultimátní Edice, přidá hráčům ještě dva kosmetické balíčky, pět skill pointů na začátek a filtr do foto módu. A ano, i tento titul bude mít sběratelskou edici.Instagram Facebook TikTok Discord

Mrzí nás že zatím nemůžeme zpřístupnit registrace, aby jste nám dali svůj feedback!Sdílet na Facebooku